Kurluk, 1936 yılından günümüze dayanan köklü ticari faaliyetleri ile ülke ekonomisine uzun süreden beri katkı sunmanın verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle yeni yatırımlara imza atmaya devam ediyor. 1988 yılından itibaren iklimlendirme çözümleri sektöründe faaliyet gösteren Kurluk, FujiPlus markası ile sektörde etkin bir şekilde yerini aldı. Temellerini attığı projeleriyle yüksek katma değerli ürünlerin üretim faaliyetlerinin tamamını Türkiye’de gerçekleştirecek girişim ve yatırım planlamaları ile milli ekonomiye katkı geleneğini sürdürüyor.


Büyük bir aileyiz
Adana’da bulunan 16.000 m² alana kurulu genel merkezinden faaliyetlerini yöneten Kurluk; İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere bölge müdürlükleri, giderek genişleyen bayi, satış noktaları ve servis ağı ile Türkiye’nin her noktasına kısa sürede çözüm sunan marka olmanın gururunu yaşıyor.


Her ihtiyaca doğru çözümler
Geniş ürün portföyünde bulunan yeni nesil iklimlendirme cihazları ile kurumsal ve bireysel ihtiyaçlara cevap veren markanın hızla değişen ve gelişen dünyada ortaya çıkan yeni talepleri karşılamaya yönelik Ar-Ge çalışmaları ile ürün portföyü sürekli güncelleniyor.


Vizyon ilkeleri,
Yüksek katma değerli ürünleri ülkemizde üretmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmek.


Misyon ilkeleri,
Değişen müşteri taleplerine cevap verecek çözümleri ile iklimlendirme sektörünün en yenilikçi şirketi olmayı sürdürebilir kılmak.


Çevre politikası
Çevre dostu mühendislik uygulamalarından güç alarak sürdürülebilir, insan ve çevre odaklı iklimlendirme çözümleri ile daha yeşil bir dünya için çalışıyoruz.


Kalite politikası
Toplumun ihtiyacı olan ürünlerin tasarımı ve geliştirilmesi için en yeni üretim süreçleri ve teknolojilerinden yararlanarak daha iyisine imza atıyoruz.