Faaliyetlerimiz

Faaliyetler

1936 yılında başlayan ve günümüze kadar uzanan köklü ticari faaliyetleri ile ülke ekonomisine katkı sunan Kurluk, ticari faaliyetlerinden edindiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle yeni yatırımlara imza atmaya devam ediyor.

1988 yılından itibaren iklimlendirme çözümleri sektöründe faaliyet gösteren Kurluk, FujiPlus markası ile sektördeki etkinliğini yeni atılımlar yaparak geliştiriyor.

Gelişmiş teknolojiler içeren iklimlendirme ürünleri ile çağı yakalayan Kurluk İthalat İhracat'ın ana faaliyet konuları:

 

Ürün Pazarlaması ve Satışı

FujiPlus markasının bireysel ve ticari kullanıma yönelik satış ve pazarlama faaliyetleri, Kurluk'un koordinasyon ve yönetiminde bütün Türkiye'yi kapsayan, ülke çapında proje ve teknik uygulama da yapabilen yaklaşık 500+ Yetkili Satıcı aracılığıyla yürütülüyor.

Kurluk olarak, gelişmiş ve sofistike teknolojiler içeren FujiPlus markasının; bireysel, ticari ve endüstriyel alanlardaki bütün klima modellerini Türkiye pazarına sunuyoruz.

Kurluk olarak FujiPlus markasına ait; Split Klima, Salon Tipi Klima, Multi Split Klima, Kaset Tipi Klima, Kanal Tipi Klima, Yer - Tavan Tipi Klima ürünlerinin satışını ve pazarlama faaliyetlerini yürütüyoruz.

 

FujiPlus Servis Ağı

Kurluk olarak, Türkiye’nin bütün il ve ilçelerini kapsayan geniş servis ağımız ile FujiPlus markasına değer katıyoruz.

Tüm yetkili servislerimizin sunduğu üstün hizmetin devamlılığı için eğitim ve teşvik çalışmaları yürütüyoruz.

Kurluk olarak her geçen yıl pazar payı büyüyen FujiPlus için kesintisiz ve üstün hizmet sağlamak için çalışmalar yürütüyoruz.

 

 

Nevnes Digital AjansTCO Software