Genel Bakış

1936 yılından günümüze dayanan köklü ticari faaliyetleri ile ülke ekonomisine katkı sunan Kurluk, edindiği bilgi birikimi ve tecrübeyle yeni yatırımlara imza atmaya devam ediyor. 1988 yılından itibaren iklimlendirme çözümleri sektöründe faaliyet gösteren Kurluk, FujiPlusmarkası ile sektördeki etkinliğini sürdürüyor.

Bünyesindeki Özel Antreposuyla mevcut stoklarından 70’i aşkın ülkeye ithalat ve ihracatını yönetiyor. Temellerini attığı projeleriyle, yüksek katma değerli ürünlerin üretim faaliyetlerinin tamamını Türkiye’de gerçekleştirecek girişim ve yatırım planlamaları ile milli ekonomiye katkı geleneğini sürdürüyor.

Adana’da bulunan 16.000 m² alana kurulu genel merkezinden faaliyetlerini yöneten Kurluk; İstanbul, İzmir, Antalya, Şanlıurfa başta olmak üzere bölge müdürlükleri, giderek genişleyen bayi, satış noktaları ve servis ağı ile Türkiye’nin her noktasına kısa sürede çözüm sunan marka olmanın gururunu yaşıyor. 

Her ihtiyaca doğru çözümler

Geniş ürün portföyünde bulunan yeni nesil iklimlendirme cihazları ile kurumsal ve bireysel ihtiyaçlara cevap veren markanın hızla değişen ve gelişen dünyada ortaya çıkan yeni talepleri karşılamaya yönelik Ar-Ge çalışmaları ile ürün portföyü sürekli güncelleniyor.

Vizyon ilkeleri,

Yüksek katma değerli ürünleri ülkemizde üretmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmek. 

 

Misyon ilkeleri,

Değişen müşteri taleplerine cevap verecek çözümleri ile iklimlendirme sektörünün en yenilikçi şirketi olmayı sürdürebilir kılmak. 

Çevre politikası

Çevre dostu mühendislik uygulamalarından güç alarak sürdürülebilir, insan ve çevre odaklı iklimlendirme çözümleri ile daha yeşil bir dünya için çalışıyoruz.

Kalite politikası 

Toplumun ihtiyacı olan ürünlerin tasarımı ve geliştirilmesi için en yeni üretim süreçleri ve teknolojilerinden yararlanarak daha iyisine imza atıyoruz.

Nevnes Digital AjansTCO Software